Firma

JAKOŚĆ POTWIERDZONA
ZADOWOLENIEM
NASZYCH KLIENTÓW

NASZA FIRMA

Jesteśmy grupą profesjonalistów od wielu lat związanych z zagadnieniami identyfikacji wizualnej. Zebrane doświadczenie i pasja pozwalają nam na efektywną realizację każdego wyzwania jakie stawia przed nami Klient.

Na każdym etapie procesów realizacji zamówień stawiamy na najwyższą jakość, począwszy od etapu wstępnego projektowania produktu, poprzez wykonanie prototypu na produkcji seryjnej kończąc.

PROJEKT

PRODUKCJA

LOGISTYKA

SERWIS

Celem naszej firmy jest efektywne wspieranie Państwa marki w kreowaniu i wzmacnianiu jej wizerunku na rynku.
Misję realizujemy w następujących obszarach:

WIZERUNEK MARKI/FIRMY

Poprzez sprawdzone rozwiązania reklamowe i merchandisingowe efektywnie wspieramy proces wzmacniania wizerunku Państwa marki.

IDENTYFIKACJA PRODUKTU

Dzięki połączeniu wielu innowacyjnych technologii oferujemy Państwu indywidualne projekty dla konkretnych produktów czy działań reklamowych.

WSPARCIE BTL

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji podejmujemy każde wyzwanie w zakresie projektowania i produkcji dedykowanych materiałów POS.

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem świadczącym usługi w zakresie projektowania oraz produkcji materiałów POS. Od ponad 10 lat działalności dostarczamy rozwiązań odpowiadających zapotrzebowaniom klientów z różnych gałęzi wciąż zmieniającego się rynku, począwszy od rozwiązań wymagających sprostaniu napiętemu budżetowi do projektów ograniczonych tylko inwencją projektantów i konstruktorów.
Doświadczeni pracownicy czuwają nad właściwą realizacją zadań. Poszczególne działy nadzorowane przez kierownictwo dbają o najwyższy standard wykonania produktów i terminowość realizacji poszczególnych etapów.

ZAUFALI NAM

Do tej pory z naszych usług skorzystali klienci z sektorów m.in.: FMCG, HORECA, przemysłu spożywczego, alkoholowego, budowlanego, farmaceutycznego, kosmetycznego i innych.

logotypy1